Aktuálne informácie a dianie v obci Vzorová Obec.

Oznámenie

Oznamujeme našim občanom, že 23.10.2021 / sobota / o 13:30 hod. bude súkromná firma predávať všetko potrebné pre zabíjačky, ako i do kuchyne. Jedná sa o nasledovný tovar: bavlnené sieťky na vyváranie huriek črevá bravčové , kalibrované na klobásy črevá bravčové hrubé na jaternice črevá hovädzie črevá umelé na tlačenku a na salámu bravčové žalúdky… Čítať viac

Oznámenie

VVS a.s. Košice oznamuje našim občanom, že 04.10. a 5.10.2021 bude odpočet vodomerov.

Mobilný rozhlas

Vážení občania, Pripravili sme pre Vás službu Mobilný rozhlas, ktorú môžete využívať na prijímanie dôležitých upozornení, aktualít a rôznych informácií o dianí v obci, ktorú Vám zašleme SMS-kou alebo e-mailom. Služba je poskytovaná zadarmo. Prihlásiť sa môžete na webstránke alebo osobne na obecnom úrade. Mobilný rozhlas bude spustený v prvej polovici septembra. Momentálne sa môžete nahlasovať.

Mobilná aplikácia

Vážení občania, chceme Vás informovať o novej mobilnej aplikácií. V aplikácií nájdete všetky dôležité informácie, ktoré obec ponúka. O najnovšom a aktuálnom dianí Vás budú informovať upozornenia, ktoré sú súčasťou mobilnej aplikácie. Mobilnú aplikáciu si môžete stiahnuť  priamo z Google Play, z App store alebo cez webstránku obce.